Газета

Питання з-за керма (31.07.2014)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Кожен водій – читач нашої газети може поставити своє запитання з-за керма, набравши (0342) 50 46 60 або через сайт report.if.ua. Звертайтеся, «Репортер» доб’ється відповіді!

Користувач valdaj (питання з порталу report.if.ua):

– На перехресті Незалежності-Івасюка-Микитинецька вже кілька тижнів «працюють» цигани-інваліди. Ходять поміж машинами і випрошують гроші. Поряд досить часто можна побачити працівників ДАІ. Цигани відверто створюють небезпеку дорожньому руху на ділянці. Хто має прибрати прохачів з автодороги?

P. S. Вчора бачив, як працівник ДАІ на цьому перехресті допомагав жіночці-водію залити масло в мотор. Приємно навіть просто дивитись. Сподіваюсь, що щось змінилось в Україні.

Василь Павлишин, старший інспектор Івано-Франківського ВДАІ:

– Ми знаємо про цю ситуацію. Прохачі працюють і на цьому перехресті, і на Коновальця-Петлюри, і на Галицькій-Василіянок. Час від часу спільно з дільничними інспекторами ми проводимо відпрацювання. Та ефективність таких заходів слабка, бо цих людей фактично немає за що притягнути до відповідальності. Ми відганяємо їх, але буває, що вже за кілька годин вони повертаються на те саме місце.

Ми продовжуємо відпрацювання, і думаємо, що ще можна робити з цією проблемою.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні