Акцент Спорт

Спортивне товариство “Україна” підписало меморандум з Коломиєю

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
ІФКО ФСТ “Україна” та Коломийська міська об’єднана територіальна громада підписали меморандум про співпрацю.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив директор товариства Олександр Фотуйма, пише Репортер. коломия

“Документ дозволяє конструктивно координувати дії для розширення можливостей якісного спортивно-оздоровчого співробітництва, спрямованого на об’єднання зусиль щодо розробки, адвокації та імплементації спортивних, молодіжних та соціальних програм, а також заходів національно-патріотичного виховання дітей та молоді”, – йдеться в дописі.

Меморандум включає в себе популярихацію різних видів спорту та фізичної активності на території Коломийської міської ОТГ. Також сюди входить проведення змагань, навчально-тренувальних зборів з різних видів спорту, інформаційно-просвітницької діяльності у сфері фізичної культури та спорту.

Читайте: Перемоги пахнуть потом. На Прикарпатті відкрили єдиний в Україні музей спорту (ФОТО)

“Цінно – для обох сторін систематизувати зусилля щодо пропаганди оздоровчої культури та миру з метою зміцнення соціальної згуртованості в Україні. Ключове – документ забезпечує відродження дяльності територіального осередку ФСТ “Україна” у Коломийській міській об’єднаній територіальній громаді. Слід підкреслити, що спортове товариство “Україна” є найстарішим у нашій державі. Наступного року святкує 110 річницю заснування.  Україна-Вперед!”, – додав Фотуйма.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні