Відео Спорт

Зразковий виступ. Прикарпатки повернулися із європейської першості із самбо (ВІДЕО)

Дівчатам вдалося здобути призові місця на змаганнях в іспанському місті Хіхон.

Тут Галина Ковальська виборола золото. Це її перша медаль на чемпіонаті Європи. Каже, головна робота відбувається на етапі підготовки. Далі, все залежить від налаштованості, йдеться в сюжеті Каналу 402.

Ще одне призове місце здобула заслужений майстер спорту України – Олена Сайко. Однак, на відміну від Галини, вона виборола тільки бронзу.

В загально-командному заліку збірна України посіла друге місце. Тренер Євгей Боднарук пояснює, мали всі шанси здобути першість.

Наразі спортсменки відновлюють сили після змагань та готуються до навчально-тренувального збору в Києві.

Вже 21-22 червня вони відправляться на ІІ Європейські ігри, які відбудуться у Мінську.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні