Відео Розваги

У Франківську стартувала коляда-карнавал «Привіт! Ісус!» (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У суботу, 12 січня, відомий франківський художник та музикант Ярема Стецик знову влаштував у місті коляду-карнавал «Привіт! Ісус!».

Свято почалося на Promprylad.Renovation з виступу маленьких колядників зі Школи вертепу від освітнього простору «Дрібнота», пише Репортер.

У Франківську вже третій рік поспіль «Дрібнота» організовує зимовий «Добрий табір» – школу вертепу та українських різдвяних традицій. Діти від 6 до 10 років створюють різдвяну виставу, а зібрані від виступів кошти передають на благодійні цілі.

Минулого року наколядовані 11 тис грн передали на потреби Яблунівської школи-інтернату. Цього ж разу планують напов­нити стипендійний фонд для навчальних програм «Дрібноти».

Після їх зворушливого виступу дорослі та малі рушили голосною процесією до центру міста.

Цьогоріч коляда-карнавал наповнений смаком рок-н-ролу, адже до колядників доєдналися чарівна Лілія Кувалдіна, яка останніми роками співає в гурті «Брати Гадюкіни» та її чоловік Мирослав Кувалдін з гурту The ВЙО.


За словами Стецика, головне, аби «газ був у серці і в горлянках», тоді й привітання народженого Ісуса буде щирим і гучним. Такої коляди ви ще точно не мали.

Маршрут різдвяного карнавалу: Промприлад – Світлиця Мулярових – Бастіон – шопка біля Ратуші – Палац Потоцьких – кав’ярня «Небо».

Долучайтеся, не встидайтеся!

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.