Відео Люди

У Франківську науковці та посадовці обговорювали, як не стати жертвою сучасного рабства (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Про те як протидіяти нелегальній міграції і торгівлі людьми науковці, громадські активісти та посадовці дискутували під час міжнародного науково-практичного симпозіуму.

За даними Міністерства соцполітики, серед осіб, які отримали статус постражадалих від торгівлі людьми, найбільше – жертв трудової експлуатації. Далі у сумній статистиці – потерпілі від сексуального рабства. А також – особи, яких втягнули у злочинну діяльність. Щодо останніх, до речі, ситуація доволі складна, йдеться в сюжеті Каналу 402.

Читайте також Заробітки без грошей. Як на Прикарпатті рятують людей від рабства

Фахівці кажуть: вирушаючи на роботу за кордон, необхідно ретельно підготуватися. Це має бути лише офіційне працевлаштування. Знайти компанії-посередники можна на сайті Міністерства соцполітики. До того ж, потрібно бути уважними під час підписання контракту.

До теми: Торгівля людьми. Як не стати секс-рабом на Івано-Франківщині?

Крім того, відзначають учасники симпозіуму, люди не завжди розуміють, що зіткнулися, приміром, із трудовим рабством. Відтак ризикують потрапити у нього знову. Тому просять громадян бути уважними до свого оточення, щоб вчасно виявляти осіб, котрі опинилися у біді, і надавати їм допомогу.

Та все ж фахівці нагадують: безпека людини залежить передусім від неї. Тому закликають відмовитися від нелегальних заробітків, зважаючи на наявні ризики.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.