Відео Люди

У Франківську до головної толоки зголосилися майже дві тисячі людей (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
13 квітня у Франківську відбудеться головне весняне прибирання. Наразі комунальники запланували охопити ним більше 30-ти локацій.

Це, переважно, ті місцини, де після зими залишилося чимало сміття: зелені зони, береги річок та міського озера, території парків і скверів, йдеться у сюжеті Каналу 402.

Щодо учасників, то попередньо до толоки долучаться майже дві тисячі людей. Більшість — чиновники, як міськвиконкому, так і облдержадміністрації. Також працівники комунальних підприємств та інші.

Та участь у толоці можуть взяти не лише чиновники, але й всі охочі. У комунальному Департаменті обіцяють надати рукавиці, мішки для сміття та інший інвентар. А ще — допомогти вивезти непотріб. Щодо мерії, то тож доручили покликати на прибирання працівників великих промислових підприємств. Також школярів і громадських активістів.

До речі, нині в місті вже стартували міні-толоки за участі депутатів міської ради. Вони разом з мешканцями наводять лад у дворах. Щодо головного прибирання, то воно розпочнеться наступної суботи о 9 ранку.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.