Відео Політика

Прикарпаття може поринути у пітьму через завищені ціни на електроенергію (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Принаймні, цього побоюються керівники громад області. З такою заявою вони виступили на зборах регіонального відділення Асоціації міст України, у четвер, 24 січня.

А все через відміну постанов, які дозволяли населеним пунктам купляти електроенергію за заниженими цінами, йдеться у сюжеті Каналу 402.

Зокрема, у Надвірній видатки на вуличне освітлення сягатимуть більше 1,5 мільйона гривень. Адже тариф з 1 гривні 91 копійки зросте до 3 гривень 50 копійок. Та це ще не все.

Передбачається і збільшення вартості електроенергії для водоканалів на цілих 25 відсотків.

За словами очільників громад, нині водоканали області й так вже мають заборгованість у розмірі близько 10 мільйонів гривень. Вона склалася через те, що упродовж двох років держава не відшкодовує їм різницю в тарифах. Про труднощі з купівлею електроенергії запевняють і в Івано-Франківській мерії. Бідкаються: грошей в бюджеті з кожним роком все менше.

Керівники громад області сподіваються, що проблему вдасться вирішити за допомогою Асоціації міст. Мовляв, її представники повинні клопотати про труднощі перед можновладцями. До речі, нині вони як раз підготували звернення до вищого керівництва держави. А ще проситимуть Верховну Раду ухвалити спеціальний закон.

Також до Верховної Ради і уряду звертатимуться депутати місцевих рад області. Щодо Івано-Франківська, то обранці планують ухвалити таке звернення на найближчій сесії.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.