Відео Спорт

Прикарпаття» і «Калуш» вилетіли з розіграшу Кубка України

Якраз минулого тижня суперники відбігали матч між собою в Івано-Франківську, в чемпіонаті розійшлися миром (1: 1).

На цей матч тренери кілька разів перетрусили свої склади, так що вже в дебюті пішла відкрита гра без розвідок і відтяжок. Форвард Берко, заробивши в боротьбі з Данищуком штрафний, сам же його і виконав, красивим ударом в обхід стінки відкривши рахунок – 1: 0, пише Sport Arena.

Прикарпаття відсунути гру від своїх воріт і відігратися не змогло. А тому досить швидко отримало другий гол. Господарі на короткий час розіграли хорошу комбінацію, Кравченко м’яко навісив з правого флангу, а Бугай в стрибку головою відправив м’яч у ворота. Той прошмигнув у сітку прямо перед воротарем – 2: 0.

А перед самою перервою господарі довели рахунок до великого. Черговий штрафний від Берко припав в стінку і знайшов там руку когось із захисників. Призначений пенальті впевнено привів у виконання Семенина – 3: 0. А незабаром після перерви Ігор повторив цю процедуру, реалізувавши пенальті, призначений за фол проти Радченко – 4: 0. Що цікаво, м’яч там і без того закотився у ворота, але рефері вирішив піти по букві і призначити 11-метровий.

Запахло непристойним рахунком, так що гості зробили все, щоб постояти за підмочений престиж. І незабаром на простріл Оринчака зреагував Кузьмін, на лінії воротарського першим дотиком прийнявши м’яч, а другим відправивши за призначенням – 4: 1. Але все ж проблеми гостей були в цьому матчі нерозв’язними. Незабаром Радченко махнув передачу з центру поля на хід Куксенко, так що «джокер» вискочив один на один і холоднокровно реалізував свій шанс – 5: 1. Тотальний розгром. Прикарпаття зосередиться в чемпіонаті, а ось «корабели» спробують дійти до грандів (в останнє десятиліття вони встигли позмагатися і з Динамо, і з Шахтарем – доходили і до півфіналу).

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні