Відео Гроші

На Прикарпатті створять українсько-польську школу гірських рятувальників (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Про це йшлося, у четвер, 21 лютого, у рамках підписання меморандуму між обласною владою, ПНУ, рятувальниками та представниками делегації Підкарпатського воєводства Республіки Польща.

Зокрема, такий проект планують реалізувати на базі обсерваторії на горі Піп Іван. За словами науковців, упродовж останніх двох років українські та польські сторони вже мали спільний досвід спільної роботи щодо безпеки туристів. А нині виходять на новий рівень, йдеться у сюжеті Каналу 402.

Загалом, в цей проект буде проінвестовано понад 1 мільйон євро. Представники Підкарпатського воєводства запевнили, що всіляко підтримують Україну на шляху до Євроінтеграції. І сподіваються, що ініціативу дійсно вдасться реалізувати на високому рівні.

До теми: Як зимує Білий Слон. Один день з життя рятувальників на висоті 2028 метрів над рівнем моря (ФОТО)

Крім цього, в рамках дипломатичної зустрічі сторони обговорили й інші ініціативи. Зокрема, планують реалізувати ще один проект, який стосуватиметься спільних навчань українських та польських рятувальників щодо порятунку людей на воді та в гірській місцевості. Під час цього буде й придбане нове обладнання для прикарпатських надзвичайників.

Представники іноземної делегації запросили українських посадовців відвідати Підкарпатське воєводство, де відбудеться зустріч, присвячена розвитку єврокарпатської ініціативи. Захід відбудеться у серпня цього року.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.