Відео Люди

На медичний форум до Івано-Франківська з’їхалися фахівці з України та з-за кордону (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
В Івано-Франківську розпочав роботу форум «Медицина України – європейський вибір». На нього приїхали поділитися своїм досвідом медики з інших країн.

Раймондас Куніцкас з Литви ділиться досвідом організації системи охорони здоров’я у своїй країні. Каже, для того, щоб вона успішно функціонувала, державного фінансування замало — потрібно розвивати страхову медицину. Також необхідно оптимізувати роботу медзакладів, йдеться в сюжеті Каналу 402.

Своїми досягненнями у реформуванні первинної ланки медицини діляться і коломияни. Вони – серед лідерів в Україні за кількістю укладених декларацій із сімейними лікарями.

Коломияни зазначають, що за короткий період часу ситуація в галузі охорони здоров’я суттєво покращилася.

Такий форум проводиться вже втретє. Відповідно, з іноземними партнерами, кажуть організатори, працюють вже давно. Зокрема, й у плані залучення грантових коштів, завдяки яким вдається придбати сучасне обладнання. Також прикарпатські лікарі періодично їздять на стажування за кордон.

Форум триватиме впродовж двох днів. Участь у ньому візьмуть близько чотирьохсот лікарів і медсестер. Окрім того, будуть організовані телемости, щоб якомога більше медиків з усієї України могли прослухати виступи досвідчених фахівців.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні.

Comments are closed.