Відео Гроші

На Калущині взялися за ремонт 3,6 км державної автотраси (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
За три тижні відремонтують 3,6 кілометра дороги Н-10 Стрий – Чернівці – Мамалига у селі Голинь Калуського району. Роботи розпочалися цього тижня.

Роботи, мовою дорожників, з поточного середнього ремонту – а саме за такий взялися у селі Голинь на Калущині – передбачають регенерацію дорожнього покриття. Його підсилять методом холодного ресайклінгу, повідомив заступник начальника обласної Служби автодоріг Любомир Семанів. 

«Після цього покладуть шар асфальтобетону товщиною 10 см. Все це цього року. А на наступний рік плануємо укласти вирівнюючий верхній шар», – уточнив представник САД.

Підрядники мають виконати роботи на Калущині і перейти в Рожнятівський район, повідомляє ТРК Карпати. А саме – на підйом в селі Креховичі.

«Це ділянка до кілометра. І після того плануємо переправити бригаду на ділянку від Княжолуки до Голині», – додав Семанів.

На ремонт дороги Н-10 виділено 150 млн грн.

«На ділянку Івано-Франківськ – Стрий витратимо приблизно 120 млн. Решту 30 млн грн спрямуємо на трасу з Івано-Франківська до Снятина. На цій дорозі є ділянки, не накриті верхніми шарами асфальтобетону. Будемо їх завершувати», – підсумував дорожник.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефон.

Comments are closed.