Відео Політика

Франківським студентам Іванна Климпуш-Цинцадзе розповідала про рух до ЄС і НАТО (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
До Івано-Франківська завітала Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе.

Вона зустрілася зі студентами Прикарпатського національного університету. Каже, Угода про Асоціацію з ЄС відкриває широкі можливості для студентства. А крім Євросоюзу, підтримку для молодих науковців надає і НАТО, йдеться в сюжеті Каналу 402.

У Прикарпатському університеті діє інформаційний центр ЄС. Тож про освітні можливості, які надає Євросоюз студенти дізнаються одразу. Чимало з них вже скористалися програмами, які дозволяють не лише отримувати знання, а й відкривати для себе нові країни.

За п’ять років вдалося багато зробити, каже Іванна Климпуш-Цинцадзе. Досягнення є у різних сферах. І на майбутнє виконання Угоди про Асоціацію з ЄС передбачає чіткі кроки.

За словами урядовця, є в процесі євроінтеграції і труднощі. Зокрема, не приймаються закони, які б розблокували роботу по окремих напрямках. А деяким міністерствам бракує професійності і кадрів, щоб пропонувати відповідні рішення. Втім, ці виклики вдається поступово долати.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні.

Comments are closed.