Відео Політика

Франківському меру вручили «асфальтну валентинку» та «чупакабру», яка «їсть асфальт» (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Саме такі «подарунки» депутати «укропівці» вручили меру Руслану Марцінківу на позачерговій сесії міськради.

У такий спосіб вирішили нагадати про стан доріг Івано-Франківська. Мовляв, скарг мешканців зараз вдосталь, йдеться в сюжеті Каналу 402.

Щодо сесії, то її цього разу скликали лише заради одного питання — відчуження акцій Харчосмакової фабрики, якими володіла міськрада. Втім, до порядку денного додали й низку інших рішень. Зокрема, вирішили відмовити підприємцю у продовженні оренди скандальної ділянки біля міського озера.

А ще — ухвалили нові угоди про співпрацю з ближніми селами. Зокрема, з Добровлянами, Підлужжям, Узином і Підпечерами. Це своєрідна підготовка до створення великої Івано-Франківської ОТГ.

Представники сіл на таке об’єднання покладають чималі надії. Адже завдяки цьому сподіваються вирішити проблеми своїх населених пунктів.

Ще міськрада розглянула скандальний логотип міста, кошти на створення якого надали канадці в рамках гранту від ПРОМІС. Бренд обрала конкурсна комісія, але франківці лишили чимало негативних відгуків у соцмережах. З мешканцями солідарні й депутати.

Врешті, бренд міста депутати не затвердили. З 38 обранців “за” проголосували лише 21. До речі, також в рамках сесії міськрада ухвалила надання стипендій учням. 40 грошових нагород отримають школярі, які досягли успіхів у навчанні та спорті.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.