Відео Люди

Франківські судді розповіли про роботу в умовах кадрової кризи (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
 В Івано-Франківському апеляційному суді розповіли про роботу в умовах великого навантаження на суддів. Недоукомплектованими залишаються суди різних рівнів. Тим не менш, справи розглядаються, хоча і в дещо меншому обсязі.

Та окрім великого навантаження, суди потерпають через неявку на засідання потерпілих, свідків, а подекуди і обвинувачених. Доводиться оголошувати в розшук. У зв’язку з цим розгляд справ затягується. Також труднощі виникають із водіями, яких правоохоронці зупинили за керування автомобілем у нетверезому стані, йдеться в сюжеті Каналу 402.

Левова частка цивільних справ стосується питань спадщини. Чимало громадян забувають, що для її прийняття є півроку. А от продовжити цей термін можна тільки в судовому порядку. Крім того, бувають випадки, коли спадкоємці нехтують своїм обов’язком дбати про особу, яка планує залишити їм майно.

Також судді нагадують, щоб громадяни уважно обирали адвоката, який захищатиме їхні інтереси у суді. Адже від його професіоналізму залежить успіх справи.

А от випадки шайхарства припинилися. Нагадаємо, у декількох регіонах України зловмисники телефонували адвокатам, представляючись помічниками суддів, і вимагали кошти за вирішення справи.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.