Відео Розваги

Франківці показали «Холостяцьку іронію долі або як самотні проводять День Валентина» (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Творча студія «З понеділка» презентувала новий супер-хіт: «Холостяцька іронія долі або як самотні проводять День Валентина».

Нову відеороботу присвятили Дню Валентина.

«В наш час кожен, хто прочитав більше однієї книжки, при чому цією книжкою може бути тільки буквар, організовує і проводить свої авторські тренінги чи майстер-класи. І часто на крючок таких псевдо-вчителів попадається велика кількість роззяв, які шукають швидкого вирішення своїх проблем. Всім відомо, що день Валентина – це свято закоханих. В цей день сфера послуг та реклами заточена виключно на людей в парі. Але ж при цьому всьому, ми опускаємо із виду ще одну частину населення, а саме: холостяків, – йдеться у дописі.

Також цим відео, хлопці підняли ще одну важливу проблему, коли наївні люди веуться на шарлатанів-вчителів, тренерів, які начебто вчать бути щасливими, а натомість виманюють гроші.

«Куди ж в це «велике» свято мають податись самотні? Де вони можуть швидко знайти своє щастя? Звісно ж на тренінгу шарлатана. Шарлатан Діма Салямі – це уособлений образ, усіх псевдо-вчителів нашого часу.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні.

Comments are closed.