Відео Гроші

Близько тисячі прикарпатців відмовилися від безкоштовного встановлення газових лічильників (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Не хочуть навіть задарма. А все тому, що ті, хто не мають приладу обліку, сплачують за блакитне паливо згідно встановлених норм.

По суті людина може використовувати більше газу і платити при цьому фіксовану ціну. Відтак, не зацікавлена мати вдома лічильник. Та невдовзі, кажуть газовики, ситуація для таких споживачів зміниться, йдеться у сюжеті Каналу 402.

Загалом газовики планують встановити дві тисячі індивідуальних газових лічильників, і таким чином повністю забезпечити ними всіх прикарпатців. Якщо споживачі були відсутні вдома того дня, коли у будинку вмонтовували прилади обліку, вони мають звернутися до Івано-Франківськгазу із письмовою заявою, щоб отримати таку послугу безкоштовно.

Втім, це не стосується мешканців будинків, де вже є загальнобудинкові лічильники.

Крім того, газовики нагадали, що кожен лічильник підлягає періодичній повірці – раз на п’ять або вісім років. У разі несправності його мають замінити. Втім, коштів на це не вистачає.

1 січня 2021 року помешкання, які не обладнані індивідуальними чи будинковими лічильниками, будуть відключені від газопостачання.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.