Відео

Відбувся Кубок Івано-Франківщини з футзалу (ВІДЕО)

Головною подією футзального вікенду обласного масштабу став фінал Кубка Івано-Франківщини, що відбувся у суботу, 6 березня, одразу по завершенні матчу 20-го туру вищої ліги “Ураган” – ПФС (5:0). У вирішальній грі турніру зустрічалися лідери вищого і першого дивізіонів: “Прикарпатський торговий дім”, для якого це був вже третій фінал, та “Баварія РП”, котра напередодні здобула путівку у “вишку”, достроково ставши першоліговим переможцем. У першому таймі фінального матчу суперники обмінялися забитими м’ячами. На гол Сендецького в середині тайму “баварці” відповіли влучним ударом Матейка перед самою перервою. В дебюті другої половини Сенич вивів “Баварію РП” вперед, однак вже за хвилину Ільчишин відновив рівновагу – 2:2. Однак через 5 хвилин двоє “баварців” втекли в контратаку, підсумком якої став другий гол Матейка. Наприкінці матчу ПТД перейшов на гру з п’ятим польовим, і одразу ж Веприк мав зрівнювати рахунок, але м’яч влучив у штангу. Ще двічі “Баварії РП” просто пощастило, а на останній хвилині першоліговій команді вдалось провести ще два голи. Спершу голкіпер Кудла, пробивши від власних воріт, влучив у стійку, однак першим на добиванні був Сенич. За кілька секунд до фінальної сирени ніхто з суперників не завадив воротареві поцілити у порожні ворота. 5:2 – і “Баварія РП” стала першою з першолігових команд, якій вдалось завоювати Кубок Івано-Франківщини. “Прикарпатський торговий дім” спробує взяти реванш вже 20 березня, коли ці ж суперники зустрінуться у матчі за Суперкубок області.