Відео

«Ураган» вдома переміг «Кардинал-Рівне» (ФОТО, ВІДЕО)

Івано-франківський «Ураган» на домашньому майданчику Коледжу фізвиховання переміг рівненську команду «Кардинал-Рівне». Матч 16-го туру Екстра-ліги завершився з рахунком 2:1.

Попри два забиті м’ячі «Урагану», гравці нашої команди голом відзначилися лише раз. На четвертій хвилині Євген Валенко забив ударом низом, а от другий гол для франківців на рахунку граючого тренера «Кардиналу», екс-ураганівця Сергія Піддубного. Саме від нього на 22 хвилині м’яч залетів у сітку воріт гостей.

Рівненці за п’ять хвилин до кінця матчу почали грати з п’ятим польовим і таки змогли відквитати один м’яч. Його на 38 хвилині забив Віталій Танський.

«Ураган» грав усього двома четвірками, навіть враховуючи Романа Ярого та Максима Павлюка, які повернулися до складу команди. У клубному лазареті нині перебувають одразу шість гравців: Ділву, Біро Жаде, Роман Кордоба, Роман Кіндратів, Андрій Сімка та Петро Шотурма. Тож перемагати франківцям зараз дуже непросто.

Наступний матч «Ураган» проведе знову вдома. У понеділок, 23 січня, підопічні Сергія Гупаленка гратимуть з харківським «Локомотивом». Початок зустрічі — о 17:00.

Результати 16-го туру Екстра-ліги: Енергія — ЛТК 6:2, Єнакієвець — Моноліт 2:2, Ураган — Кардинал-Рівне 2:1.