Відео

«Ураган» розгромив «ПФС» (ВІДЕО)

Найрезультативніший матч п’ятого туру і загалом цього чемпіонату відбувся у Севастополі, де місцева команда ПФС, яка проводить тільки другий сезон у вищій лізі, була вщент розбита івано-франківським “Ураганом”. Після шести “сухих” голів у першому таймі по перерві підопічні Сергія Гупаленка, хоч і пропустили тричі, але продовжили громити суперників, довівши матч до найкрупнішої в своїй історії перемоги з рахунком 11:3.

У складі “Урагану” хет-триком відзначився Валентин Цвєлих, дубль в активі Андрія Сімки, по голу забили також Сергій Чепорнюк, Петро Шотурма, Максим Павлюк і Федір Пилипів, а ще два м’ячі севастопольці провели у власні ворота. Доречі, третій гол Цвєлих став для “Урагану” ювілейним – 500-им за часи виступів у вищій лізі. Івано-франківці продовжили свою переможну серію до трьох матчів і наразі займають п’яте місце, відстаючи від лідера – харківського “Локомотива” лише на три очки.

У неділю, 3 жовтня, підопічні Сергія Гупаленка прийматимуть сусідів по турнірній таблиці – “Єнакієвець”, що випереджає “Ураган” на одне очко. Початок матчу о 14:00.