Спорт Фото

У Франківську нагородили кращих спортсменів, які вдало виступили на чемпіонатах світу та Європи (ФОТО)

У четвер, 31 травня, в Івано-Франківській ОДА нагороджували кращих спортсменів Прикарпаття, які вдало виступили на чемпіонатах світу та Європи з боротьби, самбо та пауерліфтингу.

Наприкінці квітня у місті Потчефструм (Південно-Африканська Республіка) відбувся чемпіонат світу з жиму лежачи, звідки коломиянин Ігор Оробець привіз срібну нагороду. Він виступав серед юнаків у ваговій категорії до 105 кг з результатом 162 кг, пише «Репортер».

З 6 по 12 травня у місті Плзень (Чехія) відбувся Чемпіонат Європи з пауерліфтингу серед юнаків та дівчат, юніорів та юніорок, чоловіків і жінок. У цих змаганнях брали участь понад 350 спортсменів з 22-х країн світу.

Україну та Прикарпаття серед юніорок у ваговій категорії до 45 кг представляла Іванна Іванюк зі Снятина й здобула срібло. За словами спортсменки – це її перші міжнародні змагання.

Також на цих змаганнях виступала й заслужена майстер спорту, багаторазова чемпіонка та призерка чемпіонатів Європи і світу Інна Оробець. У сумі триборства вона підняла 622,5 кг та виборола срібну нагороду Чемпіонату Європи. А також у присіданні завоювала бронзу з результатом 182,5 кг, у тязі – срібло із результатом 200 кг.

З 15 по 19 травня в місті Вантаа (Фінляндія) відбувся Чемпіонат Світу з класичного жиму лежачи, де бронзову нагороду виборов студент коледжу фізичного виховання – Ростислав Бабюк. Це також його перша міжнародна нагорода.

Також з 17 по 21 травня в Афінах (Греція) проходив чемпіонат Європи з самбо серед чоловіків та жінок. Спортсменки Надвірнянської СДЮСШОР «Нафтохімік Прикарпаття» Наталія Смаль завоювали золото, а Олена Семко та Марія Буйко – по бронзовій нагороді.

І наймолодша призерка – 13-річна Вікторія Яневич з Болгарії, де з 21 по 30 травня проходив Чемпіонат Європи з боксу серед школярів, привезла бронзову нагороду.

Боксом дівчинка займається всього лише рік. Розповідає, що подобається і мріє взяти участь в Олімпійських іграх та виграти там.

За словами тренера дівчинки Сергія Даниліва, це цілком нормальні бажання, адже Вікторія показує добрі результати за такий короткий термін. Також він додає, що на Прикарпатті бокс стрімко розвивається, особливо жіночий.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні.