Швидкий гол? Не проблема!

Саме так зі слів в. о. головного тренера «Урагану» Владислава Корнєєва можна охарактеризувати перемогу команди у надважливому домашньому матчі з львівським «ТВД». Швидкий гол гостей замість того, щоб деморалізувати господарів, тільки підбадьорив їх.

Матч з «ТВД» був для «Урагану» майже доленосним. Зрештою, зважаючи на місце, на якому перебуває «Ураган» у турнірній таблиці, тепер для нього кожен матч буде таким, адже восьма сходинка — зовсім не те місце, де хоче бачити свою команду керівництво «Урагану», але якщо команда буде регулярно здобувати очки, а ще краще — перемагати, то цілком зберігає шанси на боротьбу за вищі місця першості.
«Ураган» пропустив зі стандарту. На п’ятій хвилині після розіграшу штрафного м’яч у трьох метрах від воріт потрапив до Юрія Хавера і він не схибив — 1:0. «Ураган» ринувся в атаку і моменти в основному виникали перед воротами «ТВД». Перевага гостей трималася трохи більше десяти хвилин, аж поки на шістнадцятій хвилині після позиційної атаки Роман Ярий майже впритул розстріляв ворота Андрія Мельника.
У самому кінці першого тайму у «ТВД» виник момент, від якого у вболівальників, напевне, завмерли серця.
Львів’яни Кордоба та Сильченко вдвох вийшли на одного захисника «Урагану», перший пробив з трьох метрів — Іжаковський відбив м’яча перед собою, Сильченко головою добивав круглого у порожні ворота, але знову на перешкоді став воротар «Урагану», який встиг підставитись під це добивання. Аплодисменти на адресу голкіпера господарів були заслуженими!
Друга половина зустрічі проходила за перемінної переваги команд. То «Ураган» притискав «ТВД» до їхніх воріт, то вже гості відбирали ініціативу у свої руки. Врешті-решт на тридцять п’ятій хвилині «слово взяв» знову Ярий, зробивши дубль. Цього разу здалеку він запустив круглого у кут воріт і вивів свою команду вперед.
Через дві хвилини «ТВД» грав уже з п’ятим польовим, але «Ураган» не дозволив сусідам зі Львова вирвати таку важливу перемогу.
«ТВД» перед цим поєдинком перебувало на сьомій позиції, прямо «над» «Ураганом» та випереджало його на п’ять очок. Тепер же положення команд не змінилося, але відстань скоротилася до двох пунктів. За франківцями — «Планета-Міст» на відстані дев’яти очок.
Вчора «Ураган» провів зустріч на виїзді з «Марріоном», а вдома франківці зіграють п’ятого квітня знову з львівською командою, «Таймом».
Статистика матчу

22 березня. 13:00. Спорткомплекс Коледжу фізвиховання. 1000 глядачів.
Судді: Олійник (Київ), Литвинов (Донецьк). Iнспектор: Савицький (Бориспіль).
Ураган: Іжаковський — Кіндратів, Ярий, Сендецький-к, Даниленко — Павлюк, Оліщук, Валенко, Гупаленко — Сімка, Брожко, Скіцко.
ТВД: Мельник — Вахула, Денис, Кордоба, Рогачов — Хавер, О.?Маржановський, Сільченко, Чеботарьов — Кіндій-к, Білоус.
Голи: Ярий (16, 35) — Хавер (5).
Попередження: Кіндратів (40) — Сільченко (38).

Результати туру: Кардинал — Єнакієвець 2:3, Будівел — Планета-Міст 1:1, Контингент — Шахтар 0:3, Ураган — ТВД 2:1, ЛТК — Марріон 5:6, Енергія — Тайм 4:2, Локомотив — Універ-Автомар 3:0.