Серія триває

Цими вихідними івано-франківська «Говерла» провела свої перші два поєдинки у другому етапі Вищої ліги. До обласного центру приїхав криворізький «КТУ», і глядачі стали свідками справжньої спортивної баталії. «Говерлі» вдалося продовжити свою переможну серію до тринадцяти матчів.

Перша гра, у суботу 22 березня, пройшла за відносно впевненої переваги господарів. Тільки друга чверть закінчилась за переваги «КТУ» 11:22. Проте остаточним результатом зустрічі стало 70:58. Найрезультативнішими гравцями у складі господарів стали Денис Спиридонов (16 очок) та Олександр Площенко (15 очок).
Наступного дня, у неділю, гості вирішили боротись до останнього, проте підопічні Олега Пелеха були до цього готові. За непоступливої гри у захисті та не вельми результативної у нападі основний час зустрічі завершився з рахунком 66:66. Попереду був овер-тайм. Перша його п’ятихвилинка теж принесла нічию 7:7. Емоції глядачів, гравців, наставників були на межі. Таке дійство трапляється не часто! Під час другої п’ятихвилинки гору над суперником взяла «Говерла», вигравши її 11:8. Таким чином сумарний рахунок зустрічі — 84:81. У цьому матчі найрезультативнішим у складі «Говерли» став капітан команди Олександр Шостуха (24 очки) та Олександр Чередніченко (15 очок). Останній, до речі, зі штрафної позначки закинув останній гол зустрічі.
Після цієї перемоги «Говерла» залишається на п’ятій сходинці, маючи однакову кількість очок з ще однією криворізькою командою «КДПУ». Цими вихідними «Говерла» проведе дві виїзні зустрічі у дніпродзержинську з клубом «Дніпро-АЗОТ». Вдома ж прикарпатські «гулівери» зіграють 5?6 квітня зі згаданим «КДПУ».