Світ Спорт Фото

“Тепловик” у Франківську мінімально переграв “Нікополь-НПГУ” (ФОТО, ВІДЕО)

У вівторок, 13 вересня, івано-франківський “Тепловик” у рамках 9-го туру Чемпіонату України серед команд Другої ліги приймав “Нікополь-НПГУ”, що з Дніпропетровської області. Перед матчем команди займали 6-ту та 14-ту сходинки в турнірній таблиці відповідно.
Відео матчу внизу публікації
14360230_1044096055697347_1965757814_o
 Уже на 8-ій хвилині поєдинку іванофранківці могли повести в рахунку. Однак воротар нікопольців парирував удар півзахисника “тепловиків” Ореста Януша. Потім небезпечних моментів ні в господарів, ні в гостей не було.
14315663_1044096042364015_1545433368_o
У середині першого тайму голкіпер “Тепловика” Остап Вульчин двічі врятував свою команду, нікопольці так і не змогли проштовхнути м’яча в сітку воріт іванофранківців. Наприкінці першої половини гри рахунок у матчі таки відкрили. Франківець Орест Януш отримав передачу від партнера, обіграв на фланзі суперника і вцілив м’ячем у кут воріт  – 1:0. На 44-ій хвилині “Тепловик” міг подвоїти свою перевагу, проте Ігор Худоб’як влучив у поперечину.
14285644_863731830425034_22073226_o
Після перерви команди заграли повільніше, не поспішали до штрафних майданчиків, катали м’яч у центрі поля. Найцікавішим за першу половину другого тайму стало включення прожекторів на стадіоні “Рух”.
14359730_863750220423195_55121546_o
 Востаннє на центральному стадіоні Франківська команди грали при штучному освітленні  ще в минулому десятиріччі.

За 15 хвилин до завершення поєдинку гості влучили у стійку воріт “Тепловика”, а ще через десять – Владислав Приймак підстрахував голкіпера і виніс м’яча з лінії воріт іванофранківців. На 88-ій хвилині уже господарі влучили у стійку. Останні хвилини матчу вболівальники на стадіоні супроводили гімном України. “Тепловик” таки дотерпів і втримав перевагу – 1:0.

Після цієї перемоги підопічні Володимира Ковалюка мають у своєму активі 14 очок і займають 5-те місце у турнірній таблиці.