Спорт Фото

Кращі прикарпатські спортсмени та тренери отримали грошові сертифікати (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У середу, 26 грудня, під час засідання колегії управління спорту облдержадміністрації прикарпатських спортсменів і тренерів, які досягли вагомих результатів у 2018 році, нагородили відзнаками, грамотами та грошовими сертифікатами.

Почесні нагороди їм вручили голова обласної державної адміністрації Олег Гончарук та голова обласної ради Олександр Сич, передає прес-служба Івано-Франківської ОДА.

Вітаючи спортсменів напередодні Різдвяних і новорічних свят із перемогами на світових та європейських змаганнях, Олег Гончарук побажав їм міцного здоров’я, впевнених перемог на змаганнях, сили і натхнення. А тренерам – більше можливостей для належної підготовки майбутніх чемпіонів.

«Завдяки вам слава про наш край поширюється не тільки на територію України, а й у світі загалом. Хочу подякувати тренерам за те, що вони є взірцем виконання свого обов’язку. Мені приємно, що в області відкриваються спортивні майданчики та будуються стадіони, адже це дасть можливість молодому поколінню активніше долучитися до спорту та розвиватися у цьому напрямку, – зазначив Олег Гончарук. – Тому спільно з депутатським корпусом обласної ради робитимемо все можливе, аби наші спортсмени мали всі можливості для досягнення успіху, а їхні тренери – для підготовки гідних чемпіонів».

За вагомі досягнення, високий професіоналізм спортсменам і тренерам області вручили грошові сертифікати на суми від 2 до 20 тисяч гривень.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.