Світ Спорт Фото

Футбольні школи Франківська «Ніка-05» та «Прикарпаття» зустрілися у вищій лізі (ФОТО)

Вперше в історії дитячо-юнацької футбольної ліги України у вищій лізі між собою зустрілись дві франківські футбольні школи. У суботу, 17 вересня, в рамках чемпіонату ДЮФЛ України серед команд вищої ліги сезону 2016-2017 років відбулися два матчі між ДЮФК «Ніка-05» та СДЮСШОР «Прикарпаття».

1

В суботу, у першому матчі між командами юнаків 2001 р.н. на «домашньому» стадіоні в селі Ямниця, команда господарів поля ДЮФК «Ніка-05» ( тренер А. Нестерук) поступилася одноліткам із СДЮСШОР «Прикарпаття» ( тренер І. Мельничук) з рахунком 0:3. Якщо перші хвилини зустрічі пройшли в рівній боротьбі, то в наступному, «прикарпатці» повністю володіли територіальною та ігровою перевагою, що втілили в три забиті м΄ячі у першому із чотирьох матчів дербі.

2

Матч між командами 2003 р.н. пройшов у цікавій та безкомпромісній боротьбі. Якщо в першому таймі перевагу мали юні футболісти СДЮСШОР « Прикарпаття» (тренер І. Гогіль), то в другому нею володіли юнаки ДЮФК «Ніка-05». Команди обмінялися по одному забитому м’ячу. Як наслідок нічия -1:1

3

У неділю, 18 вересня, на МЦС «Рух» відбулися ще два матчі-дербі.

Спочатку на поле вийшли юні футболісти 2000 р.н. Господарі поля СДЮСШОР «Прикарпаття» (тренер В. Москвін) програли ДЮФК «Ніка-05 ( тренер І. Лукань) із рахунком 0:2.

4

В іншому матчі серед команд 2002 р.н. СДЮСШОР «Прикарпаття» ( тренер П. Русак) здобула перемогу над принциповим суперником з рахунком 2:1. За сумою чотирьох матчів у франківському дербі їх загальний рахунок став 6-4 (дві перемоги, одна нічия та одна поразка).

5

Наступних вихідних, 24-25 вересня, обидві франківські команди зіграють в Івано-Франківську свої чергові матчі. СДЮСШОР «Прикарпаття» прийматиме СДЮСШОР із Ужгорода, а ДЮФК «Ніка-05» – ДЮФН ФК «Мункач» із Мукачевого.