Відео Спорт

Франківський “Ураган” зіграв внічию з львівською “Енергією”

Надзвичайно цікаве та напружене “енергетичне” дербі в рамках восьмого туру Екстра-ліги завершилось з нічийним рахунком – 3:3, пише sport.if.ua

ura_sport10[1]

Початок гри не вдався підопічним Івана Скіцка – “Ураган” двічі пропустив від Федюка та Грицини та опинився у невигідній ролі наздоганяючих. Тим не менш, молода франківська команда не знітилась, і на 14-й хвилині Зварич відіграв один м’яч.

Другий тайм виявився дуже напруженим та багатим на небезпечні моменти. Уже в останній десятихвилинці “Ураган” нарешті здійснив бажане – зрівняв рахунок на табло (відзначився Боргун). Правда, прийнятний для гостей результат протримався лише 4 хвилини, після чого Федюк оформив дубль і знову вивів львів’ян уперед. Але молоді “дракони” показали характер і під завісу матчу зусиллями Сімки встановили кінцевий рахунок – 3:3.

“Енергія” – “Ураган” 3:3 (2:1)

Голи: Федюк (2, 36), Мих.Грицина (3) – Зварич (14), Боргун (32), Сімка (38)

Енергія: Кардаш – Федюк, Кордоба-к, Багряк, Кузь – Струк, Мик.Грицина, Мих.Грицина, Павленко

Ураган: Біров – Кіндратів-к, Сімка, Рудавець, Зварич – Пелех, Корсун, Боргун, Лясковський – Горбатий, Миколюк

Попередження: Павленко (11)

Субота, 15.11.2014, 13:00