Світ Спорт Фото

Франківчанин Федір Хашалов виборов звання чемпіона світу з фітнесу

Чемпіон світу та Європи з фітнесу та бодібілдингу франківець Федір Хашалов виборов золоту нагороду на світовій першості, яка завершилася в канадському місті Монреаль. Федору знову не було рівних у чоловічій категорії “Фітнес”, повідомляє Галичина спортивна.

e9jTwZ7d26M
Фото зі сторінки спортсмена у соцмережі

Окрім того, Хашалов здобув срібну нагороду у змаганнях з парного бодібілдингу, виступаючи разом із Інною Трофіменковою. Як розповів новоспечений чемпіон, саме завдяки другому місцю у парних змаганнях збірна України здобула у Канаді перше загальнокомандне місце, що є неабияким успіхом наших спортсменів.

YbOkSsF12Mo

Варто додати, Федір Хашалов поповнив свою і без того вражаючу колекцію з дев’яти нагород. Зокрема, він тричі виборював звання чемпіона України (2012-2014), а також двічі ставав призером чемпіонатів світу та тричі виборював континентальне “золото”. Тепер у колекції нашого земляка є й найвища нагорода світової першості.