ФК “Прикарпаття” програв білорусам

З рахунком 4:0 футбольний клуб “Прикарпаття” програв білоруській команді “Славія-Мозир”. Матч відбуся 11 березня у Туреччині.

Про це інформує пресслужба ФК “Прикарпаття”, пише “Репортер“.

“До середини першого тайму на футбольному полі була рівна гра. Українці мали шанс відкрити рахунок, однак на завершальній стадії не пощастило. Як використовувати свої моменти, білоруси показали за 11 хвилин, продемонструвавши при цьому стовідсоткову реалізацію: три епізоди – три голи”, – йдеться у повідомленні.

У другому таймі іванофранківцям не вдалося скоротити розрив, незважаючи на те, що біля воріт суперника наші футболісти створили небезпечні моменти, в тому числі і 11-метровий. Добре зіграв білоруський голкіпер, не пропустивши жодного гола.

Наприкінці матчу білоруси реалізували ще одну контратаку, яка завершилася голом у воротах ФК “Прикарпаття”.

З рахунком 4:0 закінчився футбольний матч між командами “Славія-Мозир” та “Прикарпаття”.

15 березня івано-франківський клуб проведе останній поєдинок з лідером Першої ліги – львівським “Рухом”.

До слова, 8 березня у Туреччині футбольний клуб “Прикарпаття” зіграв свій другий матч у завершальному зборі у Белеку. Суперником наших футболістів стала норвезька команда “Фрам Ларвік”. 2:2 – результат зустрічі у футбольному спарингу.

У Франківську на вихідні планують перекрити центр для чемпіонату зі спортивної ходьби. Схема

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні