Дзюдоїстка з Надвірної поїхала на Чемпіонат Європи

Цих вихідних у Вроцлаві (Польша) пройде молодіжний чемпіонат Європи з дзюдо. У складі жіночої національної команди на турнір до Польші відправилась Наталія Ільків. Спортсменка з Надвірної боротиметься у ваговій категорії 63 кг, пише sport.if.ua

10459068_902257616470012_2640275159473251505_o[1]

Змагання для Наталії розпочнуться в суботу, 15 листопада. Зазначимо, що Ільків – єдина представниця прикарпатського регіону в збірній України.

У надвірнянських дзюдоїсток є значна кількість здобутків на континентальних змаганнях серед молоді. У 2003 році в Єревані Марія Семенюк (78 кг) стала чемпіонкою Европи, а Тетяна Чик (52 кг) виборола бронзову нагороду. За рік Чик знову піднялась на третю сходинку, але в категорії 57 кг. Останній найвищий результат був у Олени Сайко в 2009 році в Анталії. Тоді надвірнянка посіла сьоме місце у вазі 57 кг.