Боксер Гаджиєв приніс Україні “золото”, побивши росіянина у фіналі Олімпійських ігор

В останній змагальний день ІІ Юнацьких Олімпійських ігор український боксер Раміль Гаджиєв виборов “золото” у ваговій категорії 75 кг, повідомляють на сайті НОКу.

nok2

«Чесно кажучи, в мене досі тремтять руки! Навіть не можу передати на словах свої емоції. Я безмежно щасливий та радий, що здобув золоту медаль!», – заявив боксер.

Він також зізнався, що у Нанкін їхав тільки за перемогою.

«Ще перед стартом Юнацьких Ігор ставив перед собою єдину мету – це «золото»! Я довго йшов до цієї медалі, дуже багато працював. Пишаюся своєю командою, завдяки якій я здобув цю перемогу. Дуже вдячний своїм наставникам та всьому нашому колективу за неоціненну підтримку. Без них не було б цієї перемоги!», – додав спортсмен.

На шляху до фіналу українець спочатку здобув впевнену перемогу над представником Австралії Саталі Теві-Фуімаоно, після чого виявися сильнішим за боксера з Узбекистану Козімбеком Мардоновим.

У фінальному поєдинку Раміль не залишив шансів росіянину, діючому чемпіону світу серед юніорів Дмітрі Нестерову – і здобув звання чемпіона.

Наразі в активі українців 28 нагород, 9 з яких золоті, 9 срібних та 10 бронзових медалей.