Відео Соціум

ЗНО у Франківську здаватиме понад 4000 учасників – буде 19 пунктів (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
ЗНО в Івано-Франківську здаватиме половина області, а це понад чотири тисячі учасників.

У департаменті освіти і науки розповіли, як місто готується до здачі зовнішнього незалежного оцінювання. За словами освітян – таке число рекордне. А все тому, що як і минулого року до тестування долучаться не лише випускники шкіл, але й вихованці профтехучилищ та коледжів. Чиновники пояснюють – це вимога законодавства.

За словами директора міського департаменту освіти та науки Ігоря Максимчука, на його думку учні профтехучилищ, які хочуть поступати у ВНЗ можуть здавати ЗНО, але для всіх інших це не є доцільним. Отож, перше ЗНО з математики відбудеться 21 травня, а 23 – наймасовіше з обов’язкового предмету – української мови та літератури.

Загалом в Івано-Франківську розгорнують 19 пунктів ЗНО – у школах, профтехучилищах та ліцеях. Завершиться сесія – 13 червня. Далі учасники ЗНО зможуть дізнатися результати тестування у своїх персональних кабінетах. До речі, що стосується школярів, то цього року після ЗНО випускники будуть отримувати не звичні атестати, а свідоцтва про повну загальну середню освіту.

«До школи прийдуть відповідні документи, які будуть переведені відповідною системою у бали, – говорить Ігор Максимчук. – Адже ЗНО оцінюється 200-бальною системою, а у школі – 12-бальна. І всі результати будуть занесені в додаток до свідоцтва».

Також у галузевому департаменті нагадали, що державні підсумкові атестації для випускників шкіл та закладів профтехосвіти відбуватимуться теж у формі ЗНО. Учні складатимуть тести з трьох предметів, а вихованці ПТУ та коледжів – з двох.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.