Гроші Соціум

Заробляти і додати кольорів. Франківський пологовий відзвітував за рік роботи

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У четвер, 20 червня, на засіданні виконавчого комітету міської ради, директор міського перинатального центру Сергій Стефанко звітував про роботу закладу за 2018 рік.

За його словами, у минулому році в перинатальному центрі зробили ремонти і закупили нове обладнання. Зокрема, більше 500 тисяч грн витратили на обладнання для новонароджених, пише “Репортер”.

Каже, за 2018 рік народилося 2273 дітей. 91 дитину пролікували в інтенсивні терапії. Жодна дитина не померла.

”У 2019 році у нас уже народили 956 жінок, з них 571 з Франківська. Жінки обирають заклад, ми не можемо відмовити. Кількість жінок, які народжують у нас, зростає”, – говорить Сергій Стефанко.

Також, за 2018 рік, у перинатальному центрі проводили обстеження жінок, зокрема, визначили 83 випадки раку геніталій. За рік з міського бюджету закладу виділили 15 млн грн, ще 28 млн грн – медична субвенція з держбюджету.

Мер міста Руслан Марцінків нагадав, що треба укладати договір з Національною службою здоров’я України (НСЗУ) і подаватися на гранти.

”Скільки грантів ви подали? Треба подаватися, заробляти, ми доплачувати зарплати нікому не будемо. Всі заклади охорони здоров’я звикли казати ”дай”, – каже Марцінків. – Коли укладете договір з НСЗУ і впроваджуватимете реформу на вторинному рівні, вивчіть досвід інших міст. Бо у Києві всі дуже хитрі. Кажуть про реформу децентралізації, а її немає”.

Також мер закликав використовувати в дизайні приміщень яскраві кольори, щоб не було ”як в концтаборі”.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.