Соціум

З Прикарпаття за три тижні депортували п’ятьох нелегальних іноземців

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
За неповних три тижні з Івано-Франківської області за межі України примусово депортували п’ятьох іноземців, в тому числі чотирьох раніше судимих осіб.

Загалом виявили 35 нелегальних мігрантів, які вчинили адміністративні правопорушення, пов`язані з недотриманням порядку та правил перебування іноземців та осіб без громадянства в Україні, інформує Міграційна служба в Івано-Франківській області.

Правопорушення документували практично в кожному районі області. Наприклад, у Рожнятівському районі, під час профілактичних заходів виявили трьох іноземців-правопорушників.  На 20-річного громадянина Узбекистану наклали штраф за ухилення від виїзду з України після закінчення встановленого терміну перебування. Крім того, його зобов’язали повернутися на батьківщину у примусовому порядку.

Натомість 32-річний громадянин Камеруну притягнутий до адмінвідповідальності за проживання в Україні без реєстрації місця проживання. Загальна сума штрафів, сплачених іноземцями за порушення міграційного законодавства, перевищила 80 тисяч гривень.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.