Соціум Фото

З площі перед франківським драмтеатром демонтовують гелікоптер

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Ростислав Держипільський повідомив “Репортеру”, що гелікоптер якраз планували забрати сьогодні, 20 липня. А нешасний випадок з хлопчиком – співпадіння.

Театр планував залишити гелікоптер як одну із сцен театру, але потім від ідеї відмовилися.

Нагадаємо, у четвер, 19 липня, хлопчик впав з гелікоптера біля драмтеатру – його забрала швидка.

Як стало відомо “Репортеру” з власних джерел,  між організаторами фестивалю Porto Franko була домовленість, що вертоліт залишиться для потреб театру.

Цю інформацію в у мережі Facebook підтвердив і очільник Івано-Франківської міської організації партії “Українське об’єднання патріотів – УКРОП” Олег Головенський, облмуздрамтеатр планував залишити вертоліт як одну із сцен театру. У вересні там планувалися театральні постановки, але після того як вандали вночі побили вікна і пошкодили вертоліт, від цієї ідеї відмовилися. І планували днями транспортувати вертоліт на місце стоянки.

До теми: Мистецтво, авіація, шкарпетки – Франківськ видихає після Porto Franko 2018 (ФОТО)

Гелікоптер доставили з косівського аеродрому «Явсон» як один з об‘єктів фестивалю Porto Franko, що пройшов у Франківську з 13 по 17 червня. Оскільки  темою цьогорічного фесту був повітряний порт, то літальних апаратів у місті було з добрий десяток. Їх поступово «приземляли» в середмісті Івано-Франківська.

На стадіоні “Рух” висадили АН-2, який став хедлайнером Porto Franko. Ще чотири гелікоптери МІ-2 «припаркували» на площі Андрея Шептицького, а два – на території палацу Потоцьких.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.