Соціум

З 1 квітня франківський полігон перестане приймати сміття сіл та ОТГ, якщо ті не заплатять (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Мільйонні надходження та нові місця для захоронення відходів. На підприємстві “Полігон ТПВ” розповіли, як працюватимуть у 2019 році.

Зокрема, вже у квітні комунальники візьмуться облаштовувати додаткові місця для сміття.

Продовжить роботу й сортувальна лінія, яку відкрили торік. Завдяки цьому планують продати сировини на загальну суму у понад мільйон гривень. Ще 7 млн вдасться залучити від захоронення відходів. Щоправда, ці фінансові надходження можна було б збільшити, піднявши відповідний тариф. Але у полігоні зізнаються, що це поки проблематично.

Залучити додаткові фінанси комунальники планують і за рахунок інших населених пунктів області. Нині уклали угоди про співпрацю з 9 селами і ОТГ, які зможуть також користуватися послугами полігону. Втім, гроші від них ще не надійшли. Якщо проплати не буде до 1 квітня — полігон сміття не прийматиме. У франківській мерії таку позицію комунальників підтримують.

До речі, нині однією з найбільших проблем підприємства залишається будівництво фільтратопроводу. Комунальники бідкаються: цей процес неабияк затягнувся. Розпочався він ще у 2016-му році. Мав завершитися за рік, але віз й досі там. Та в мерії заспокоїли, що підрядник повинен завершити прокладання цієї мережі до кінця травня.

Деталі в сюжеті телеканалу 402.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.