Соціум

Юні прикарпатці у рукописній книзі малювали майбутнє України

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Івано-Франківщина взяла участь у Всеукраїнській естафеті єднання «Соборна Україна очима дітей».

Захід відбувся в Музеї визвольних змагань імені Степана Бандери. Його розпочали найменші учасники НСОУ ПЛАСТ, які передали присутнім Вифлиємський вогонь миру, повідомляє прес-служба Івано-Франківської ОДА.

Саме єднання заради миру і є основною метою Всеукраїнської естафети. Суть її полягає у тому, що у рік відзначення 100-річчя Соборності України з області в область передається символічна рукописна книга, в якій юні мешканці кожного регіону України за допомогою фарб зображують своє бачення майбутнього нашої держави.

Перші аркуші цієї книги 1 грудня заповнили діти з Фастова, де 100 років тому уклали Передвступний договір УНР та ЗУНР. Після цього величезна книга мандрує із регіону в регіон, де місцеві дітлахи зображують, якою вони бачать свою країну у майбутньому В Івано-Франківську сторінку Прикарпаття малювали учні Вищого художнього професійного училища № 3, після чого книгу передали у Закарпатську область.

Фінал акції «Всеукраїнська естафета єднання» відбудеться 22 січня на Соборній площі в Києві, де проведуть загальнонародне віче.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.