Відео Соціум

Я тобі не бренд. Соцмережі засудили Зеленського за сексистську фразу про українок

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Президент України Володимир Зеленський під час офіційного візиту в Париж 17 червня дозволив собі необережне висловлювання, яке викликало хвилю обурення в Україні.

Виступаючи в найбільшому в світі кампусі стартапів Station F у Франції, Зеленський назвав українських жінок одним з «брендів» країни, пише НВ.

«До речі, я хочу сказати – трохи похвалитися Україною та українцями. Завжди було уявлення в усіх у світі, що Україна – це перш за все сільське господарство, це шахти, це металурги. А туристи завжди казали, що в Україні дуже красиво, дуже смачно і дуже вродливі люди, особливо жінки. Так, все це є, і воно залишається нашим брендом», – заявив президент.

Після цих слів Зеленський перейшов до опису сильних сторін української IT-індустрії, однак фраза президента про жінок в Україні не залишилася непоміченою. Тепер її широко обговорюють в соцмережах, причому багато хто звинувачує главу держави в сексизмі.

Крім того, українки запустили в соцмережах флешмоб про свої досягнення з хештегом #я_тобі_не_бренд, #янебренд, #янетуристичнийбренд.

НВ зібрало палітру думок із соцмереж про резонансне висловлювання Зеленського в Парижі.

Більшість лідерів думок називають висловлювання президента сексистським і закликають принести вибачення українським жінкам.

«‪Вибачення чекають багато жінок в Україні, які не її бренд, а працюють над ростом ВВП та просуванням українського експорту, залученням інвестицій, покращенням іміджу України в світі», – вважає Наталя Микольська, екс-заступник міністра економрозвитку та колишній торговий представник України.

Красиві жінки – бренд України Президент Володимир Зеленський : «Кстати, я хочу сказать, что, немного похвастаться…

Posted by Nataliya Mykolska on 2019 m. birželio 17 d., pirmadienis

А голова Інституту національної пам’яті Володимир В’ятрович вважає, що президенту тепер варто принести вибачення всім українцям.

І про «бренди» від Зеленського. Бренд – це торгівельна марка, використовується для позначення товару. Називати цим словом українських жінок є відвертою образою всіх українців, незалежно від статі.

Volodymyr Viatrovych 发布于 2019年6月17日周一

Блогер Антон Ходза саркастично зазначає, що із Зеленського не вийшло ані гумориста, ані сутенера.

І гуморист не дуже, і з президентством поки напряги, і сутенер хуйовий. Як пороблено.

Anton Hodza 发布于 2019年6月17日周一

Журналіст Олена Яхно, екс-керівник прес-служби прокуратури Києва, побачила у висловлюванні президента прояв патріахального радянського устрою, де «жінка – це або функція (борщ, прибирання), або сексуальний об’єкт (попа, сиськи, «туристичний бренд»).

Вона також пригадала аналогічну необережну фразу Віктора Януковича. У 2011 році, виступаючи на українському ланчі в Давосі в якості президента України, Янукович сказав: «Для того, щоб “увімкнути Україну” [гасло на Євро-2012], достатньо подивитися на неї власними очима, коли почнуть квітнути каштани в Києві. І в містах українських почнуть роздягатися жінки. Побачити цю красу – це чудово».

Зеленский назвал украинских женщин туристическим брендом****У меня ощущение дежавю, помните, Янукович тоже…

Алёна Яхно 发布于 2019年6月17日周一

Інші користувачі також порівнюють слова Зеленського із висловлюванням Януковича про жінок, які “роздягаються”.

– Доню, ким ти хочеш стати, коли виростеш?- Люблю, коли красиво і смачно. Стану нашим туристичним брендом!Ок,…

Khrystyna Morozova 发布于 2019年6月17日周一

Володимир Пустовіт, артдиректор і засновник львівської компанії – розробника сайтів Студiя Perfect City, нагадав президенту про жінок в українській армії.

Ось цей "туристичний бренд" на передовій захищає український народ.Нажаль, також він захищає "президентський шлак", який гастролює фонтанами України.

Volodymyr Pustovit 发布于 2019年6月17日周一

Про жінок, які захищають Україну на фронті, у відповідь на висловлювання Зеленського в соцмережах пишуть багато.

ЗЕЛЕНСКИЙ НАЗВАЛ УКРАИНОК "ТУРИСТИЧЕСКИМ БРЕНДОМ".Эй вы, пан Верховный Главнокомандующий, я не знаю о каком именно "…

Роман Ковальов 发布于 2019年6月17日周一

Юрій Богданов, екс-радник голови Дніпропетровської ОДА назвав жарт президента «другосортним і образливим для співгромадян», нагадавши, що Зеленський – «професійний гуморист у сегменті гумору другої категорії».

Про женщин как брендВладимир Александрович профессиональный юморист. В сегменте юмора второй категории. Юмор это…

Yury Bogdanov 发布于 2019年6月17日周一

Багато українок, реагуючи на двозначне висловлювання президента, також стали поширювати в соціальних мережах пости з хештегом #я_тобі_не_бренд, #янебренд, #янетуристичнийбренд.

Зе може відповідати лише за жінку, котра біля нього. Якщо так хоче, то хай вона і буде туристичним брендом. А я?…

Marichka Ivanyuk 发布于 2019年6月17日周一

Вибачте ) офігеть) тепер я -БРЕНД? Чи я некрасива жінка? чи я людина ? Чи нелюдина? А жінка -людина теж? Тож, ми на…

Mariya Ionova 发布于 2019年6月17日周一

В мене дві вищі освіти, червоний диплом, я працювала програмістом, працювала журналістом, працюю аналітиком, я написала…

Olena Zaharchenko 发布于 2019年6月17日周一

Розказуєш, показуєш, пишеш, доводиш – ти жінка, ти можеш все! У тебе в руках увесь світ бери від нього що захочеш. Перед…

Татуся Бо 发布于 2019年6月17日周一

«Чи не здається пану президенту, що своїм виступом він принизив жінок України?» – пише Світлана Андрейчук, керівник юридичного департаменту в реабілітаційному центрі Шпиталь Майдану.

#я_тобі_не_бренд#я_Не_бренд#ЯтобіНеБрендА не здається пану президенту , що своїм висловлюванням він принизив жінок України ?

Svetlana Andreychuk 发布于 2019年6月17日周一

Нардеп Ірина Геращенко також назвала жарт Зеленського сексистським, непристойним і достойним рівня гумору Студії Квартал 95. Вона закликала жінок зі списку пропрезидентської партії Слуга народу відреагувати на слова глави держави.

«Про жінок – бренд і туризм – це непростойна і огидна штанга. Тут вже вирвалося підсвідоме, 95 квартал в усій його «красі». Сексизм, примітивізм, й на це має бути чесна реакція жінок – кандидаток зі списку Слуги народу, якщо вони дійсно «нові обличчя» і мають принципи, в тому числі щодо рівності і гідності», – зазначила Геращенко.

Візит в Париж. Важливо – що радники починають готувати нормандський формат, що президент Зеленський виправив…

Iryna Gerashchenko 发布于 2019年6月17日周一

Крім того, міжфракційне об’єднання (МФО) народних депутатів Рівні можливості оприлюднило заяву, у якій закликало всіх політиків і громадських діячів «уникати подібних висловлювань».

На думку авторів заяви, Зеленський має публічно принести вибачення всім українцям за своє висловлювання.

«Час змінюватися і час говорити про гідність кожного і кожної, у тому числі про реальні досягнення українських жінок, якими варто пишатися і про які варто говорити на міжнародному рівні», – закликають в МФО Рівні можливості.

#Заява #янетуристичнийбрендВчора ми стали свідками того, як недоречні висловлювання про українських жінок пролунали…

МФО "Рівні можливості"/Equal Opportunities Caucus 发布于 2019年6月17日周一

У той же час на захист президента обережно висловився відомий волонтер і блогер Давид Арахамія, який увійшов до виборчого списку партії Слуга народу (№ 4). Він нагадав про важливі стратегічні заяви Зеленського про Росію, які він озвучив у Парижі.

«Я так і не зрозумів у чому зрада з брендом, оскільки явно ж мався на увазі country brand, а не торгова марка, але мабуть, зараз всі настільки болісно сприймають будь-які формулювання, що ситуація напружена до межі. У будь-якому випадку, якщо це ображає, краще не повторювати», – визнав Арахамія.

Раз уж меня невольно вовлекли в срач по поводу брэнда страны, пришлось пойти и почитать что там вообще было. 1….

David Braun 发布于 2019年6月17日周一

А головний редактор агентства РБК-Україна Сергій Щербина з іронією нагадав, що гендерне питання турбує український електорат далеко не тією мірою, як про це можна судити з хвилі обурення в соцмережах.

Зашёл почитать фейсбук. Сложилось впечатление, что гендерные вопросы в Украине являются электорально значимыми. Вышел из фейсбука, прошёлся по району. Вы ошибаетесь, коллеги.

Serhii Shcherbyna 发布于 2019年6月17日周一

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.