Соціум

Вода досі не сходить, – через негоду на Прикарпатті розмило кілька дамб

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Загалом на Прикарпатті через негоду є розмиті береги річок, зсуви дамб та підтоплення у дворах будинків.

Про це повідомили в управлінні з питань цивільного захисту.

У селі Підлісся Загвіздянської ОТГ ще 25 липня на Бистриці Солотвинській обвалилася дамба. Для її укріплення 26 липня залучили 18 працівників ДСНС та 2 одиниці техніки. Там встановили 650 мішків з сипучою речовиною та укріпили берегову лінію протяжністю 40 метрів.

Близько 10:00 та 14:40 26 липня в Болехові необхідно було допомогти з відкачуванням води з криниць. В обох випадках на виклик прибули троє рятувальників з необхідною технікою. В першій криниці викачали 12 м³, а в другій 30 м³ води.

Також близько 11:00 26 липня в Угорниках на річці Бистриця Надвірнянська відбувся зсув дамби.

“О 15.00 год. в Івано-Франківській міській раді відбулося термінове засідання комісії ТЕБ та НС, – йдеться в повідомленні. – На ній доручено надати комунальним службам 5 тонн піску для укріплення дамби, Управління з питань надзвичайних ситуацій, мобілізаційно-оборонної роботи та діяльності правоохоронних органів Івано-Франківської міської ради виділити 1 тис мішків та інвентар у необхідній кількості для насипання піску (совкові та штикові лопати)”.

Вранці 27 липня на місце пригоди мають привезти великогабаритний камінь для укріплення берегу річки.

А ще близько 18:00 26 липня до ОКЦ УДСНС в області поступило повідомлення, що поруч вулиць Джерельної та Блавацького в Івано-Франківську (мікрорайон Опришівці, дачний масив №4) внаслідок підняття рівня води розмило берег річки. Внаслідок підняття рівня води розмито орієнтовно 40 метрів берега річки Бистриця Надвірнянська та 3 метри в ширину. Загрози життю людей та майна не було.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.