Соціум

Вічнозелені ялинки — чудове рішення у ландшафтному дизайні

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Вічнозелена хвойна рослина наповнює повітря корисними фітонцидами, забезпечує потребу людини у кисні та не дає змогу поширюватися хвороботворним бактеріям.

Красу ялинок з давніх давен оспівують в піснях, казках, легендах. У наші дні вони займають лідируючі позиції у ландшафтному дизайні та приваблюють увагу прихильників хвойних рослин.

З різновидами саджанців хвойних дерев родини соснових можна ознайомитися на сайті компанії «Клуб рослин» https://plants-club.ua/ru/picea-el та замовити їх за вигідними цінами.

Чому при оформленні оригінального ландшафтного дизайну перевага надається ялинкам?

Лісові красуні надають змогу створити неперевершені композиції та привабливі елементи декору. З їхньою допомогою оригінальні паркові ансамблі підкреслюють природну первозданність.

Карликова ялинка Глаука Глобоза, саджанці якої можна замовити на сайті https://plants-club.ua/ru/picea-pungens-glauca-globosa-roslyny-khvoyni-roslyny-el, є улюбленою хвойною рослиною європейських ландшафтних дизайнерів. Вона вважається ідеальним варіантом для присадибних ділянок невеликої площі, кам’янистих садів, а також поодиноких або групових посадок.

Любов прихильників хвойних рослин вона завоювала своєю невибагливістю до умов вирощування, здатністю до адаптації у різних кліматичних умовах, розкішною кулястою формою крони та оригінальним кольором хвої.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.