Соціум

Велика пожежа у Франції знищила 250 тисяч літрів коньяку – без жертв

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Велика пожежа в суботу охопила льох з коньяком ємністю 2500 гектолітрів (250 тисяч літрів) у французькому департаменті Шаранта, яка є частиною регіону Коньяк.

Обійшлося без жертв. Про це повідомляє “Європейська правда” з посиланням на BFMTV.

Пожежа спалахнула опівдні в субботу, 15 червня. 70 пожежних, які прибули для її ліквідації, взяли вогонь під контроль у другій половині дня.

“Вогонь охопив фотоелектричні панелі і поширився на винний льох площею 200 кв. м, суміжний будинок і фермерський хлів загальною площею близько 1000 кв. м”, – сказав капітан Девід Барден з відомчої пожежно-рятувальної служби Шаранти і додав. – Нам вдалося захистити сусідній лікеро-горілчаний завод, всередині якого було близько 350 гектолітрів, і дюжину сільськогосподарських машин”.

Пожежі на винокурнях регіону Коньяк досить рідкісні, але особливо небезпечні, оскільки внаслідок них виділяється багато тепла, мало диму, а полум’я синього кольору малопомітне.

Нагадаємо, в минулому році в Італії у муніципалітеті Конельяно, що в регіоні Венето, внаслідок несправності резервуару на виноробному підприємстві на асфальт витекло 30 тисяч літрів просекко.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні.

Comments are closed.