Соціум

В школах Косівщини збиратимуть корм для безпритульних тварин

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
З 1 по 12 квітня цього року в закладах загальної середньої освіти Косівського району проходитиме акція милосердя та добра “Маленький пакунок – великий дарунок”.

Акція має на меті зімрати корм для тварин, які за різних обставин опинилися на вулиці.

Така масштабна акція збору корму для тварин-безхатьків проводитиметься на теренах Косівщини вперше. Активна та ініціативна учнівська молодь вирішила об’єднати свої зусилля на підтримку безпритульних чотирилапих друзів, інформує прес-служба Івано-Франківської ОДА.

Акція милосердя та добра “Маленький пакунок – великий дарунок” – це добровільна доброчинна акція. Зібраний корм передається на безоплатній основі представникам волонтерського руху “Прилаштуй Друга” міста Косів, які у свою чергу разом зі школярами (за їх бажання) передадуть його до мисочок безпритульних собак та котів у районі.

Акція проводитиметься у рамках реалізації на Косівщині освітнього проекту “Біоетика” за підтримки відділу освіти райдержадміністрації, сектору у справах молоді та спорту РДА, Благодійного фонду “Щаслива лапа” та у співпраці з волонтерським рухом “Прилаштуй Друга” Косова.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.