Соціум

В Івано-Франківській області збудують 26 амбулаторій

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
18 січня у франківській ОДА обговорили результати селекторної наради щодо стану реалізації реформи первинної медичної допомоги у сільській місцевості.

На нараді розглянули будівництво амбулаторій за кошти субвенції державного бюджету місцевим бюджетам на розвиток сільської охорони здоров’я, впровадження телемедицини на первинці. Ще обговорили надання телемедичного консультування за чотирма нозологіями:  серцево-судинні захворювання, цукровий діабет, бронхіальна астма та дерматологічні захворювання, пише прес-служба Івано-Франківської ОДА.

Також йшлося про поширення hand-book – спеціального кооперативного посібника з впровадження телемедицини та презентації дорожньої карти щодо її реалізації.

«Відомо, що в Івано-Франківській області будується 26 амбулаторій. У всіх проведено відповідні тендери та ведуться вже підготовчі роботи», – каже Віталій Федорів, заступник голови франківської ОДА.

Він також звернувся до керівників цих амбулаторій, щоб ті спільно з профільним заступником РДА, селищним головою чи головою ОТГ проконтролювати стан наявності цих грошей на співфінансування, бо від цього залежатиме проведення казначейством усіх потрібних видатків.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.