Соціум

В дитячій лікарні відкрили перший у Франківську катамнестичний кабінет (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Для найменших пацієнтів Івано-Франківської дитячої лікарні відкрили перший у місті катамнестичний кабінет.

З його допомогою можна діагностувати вади розвитку опорно-рухового апарату. Відтак лікар опрацьовує та формує належне лікування, адже якісна діагностика – це основа прийняття правильних медичних рішень.

Проект реалізували за ініціативи Івано-Франківської міської ради. Однак частину фінансування вдалось отримати, як грант від Чеської Республіки, повідомляють на сайті міського голови Івано-Франківська Руслана Марцінківа.

Для лікування тут послуговуватимуться в тому числі й Войта-терапією, яка дає гарний результат на етапах раннього розвитку діток. Для цього підберуть гарну команду фахівців на чолі з лікарем-неонатологом Любою Гаркот.

“За допомогою катамнестичного кабінету ми хочемо підвищити інформативність батьків про стан здоров’я дітей і залучити їх до процесів дитячого розвитку. Сподіваємось, що професійний медичний персонал зможе надавати якісну допомогу діткам та батькам”, – зазначила секретар міськради Оксана Савчук.

У свою чергу Руслан Марцінків підкреслив, що цього року приділили значну увагу дитячій медицині. Доказ тому систематичний ремонт дитячої лікарні, поліклініки, перинатальний центр.

“Приємно, що дитяча лікарня змінюється. Вдалось відремонтувати палати, соматичне відділення, кафедру педіатрії спільно з медуніверситетом. Важливо також організовувати навчання для медиків, бо без кваліфікованих лікарів всі ремонти не мають результату”, – зауважив міський голова.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.