Соціум

Університет короля Данила обіцяє безкоштовне навчання та знижки

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
«Цього року всі абітурієнти, які успішно складуть ЗНО, зможуть здобувати в УКД улюблений фах безкоштовно», – говорить ректор університету Андрій Луцький.

В університеті короля Данила майбутнім журналістам є де розвернутись: студенти готують та ведуть авторські програми на студентському радіо, вчаться знімати телевізійні сюжети, випускають студентську газету «Логос».

Про те, чим керуються при виборі вищого навчального закладу, на дні відкритих дверей в університеті Короля Данила розповіли майбутні абітурієнти.

«Я не визначалась з вузом, – розповідає Наталя, – я бачу себе в майбутньому журналісткою, тому буду подавати документи в ті вузи, де зможу вивчитись на нього. Здала вже предмети, необхідні для вступу, бали маю високі, тож сподіваюсь, що зможу вступити і на безкоштовне навчання. Мені дуже сподобалось під час презентації УКД, що тут можна отримати таку нагоду. Адже зазвичай вважають, що приватний виш обов’язково платний».

«Наша донька дуже наполеглива, – вступає в розмову Наталина мама Світлана. – Вона добре закінчила школу, гарно здала ЗНО. Я, звісно, не примушую її, але можливість навчатись безкоштовно для нашої сім’ї була б прекрасною допомогою, адже фах журналіста передбачає ще й постійне самонавчання. А зекономлені на академічній освіті кошти можна скерувати на участь доньки в різних фахових симпозіумах і конференціях. Думаю, що вона буде відмінницею навчання і тут».

Безкоштовно в університеті Короля Данила зможуть навчатися ті абітурієнти,  які отримали на ЗНО 180-200 балів. Для абітурієнтів, які отримали 160-180 балів, університет надає 50% знижку на навчання.

Серед особливостей навчання в університеті Короля Данила – постійні практичні заняття, участь у програмах обміну та стажування, активне студентське дозвілля.

Безкоштовне навчання та знижки переглядаються за результатами заліково-екзаменаційної сесії. Відмінне навчання гарантує продовження знижки.

Університет Короля Данила, вул. Є. Коновальця, 35, м. Івано-Франківськ. Тел. 068 755 75 75, 099 755 75 75.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.