Соціум Фото

У поліклініці №5 відкрили відремонтований операційний блок. Графік прийому (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Незабаром у Франківську обіцяють відкрити нові рентген-кабінети в поліклініках №3 та №5.

Оновлений хірургічний кабінет міської поліклініки №5 тепер має сучасну операційну та перев’язочну. Меблі, медичне обладнання, інструментарій та сучасні рециркуляторні лампи закупили за кошти спецфонду, отримані з доходів поліклініки.

Як розповіла головна лікарка поліклініки №5 Ольга Савчук, раніше це був кабінет хірурга та операційна-перев’язочна.

“Операційну кімнату та маніпуляційну ми відділили за допомогою пластикових перегородок, – говорить Ольга Савчук. – Також закупили весь інструментарій, нове обладнання, негатоскоп, меблі, лампи новітнього зразка для знезараження повітря, які можуть працювати за присутності людей. Ремонт здійснили коштом бюджету розвитку, а устаткування закупили за рахунок спецфонду закладу».

Тут виконують операції так званої малої хірургії, коли хворий не потребує стаціонару і може самостійно приходити на перев’язки. Тут видаляють доброякісні пухлини шкіри, нагноєння шкіри та пальців, врослі нігті, доброякісні пухлини сполучної тканини та роблять різні маніпуляції, ін’єкції. За день з такими ураженнями звертається понад 30 пацієнтів. Коли захворювання не в компетенції поліклініки виписують направлення у стаціонар.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.