Соціум

У Надвірнянському районі знешкодили авіабомбу, а на горі Синяк шукали туриста з Києва

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Минулої доби рятувальники області неодноразово виїзджали для допомоги населенню.

Про це повідомляє Управління з питань цивільного захисту Івано-Франківської ОДА.

В продовж доби 03.07.2018 працівники пожежно-рятувальних підрозділів У ДСНС в області здійснили 7 виїздів для відкачування води з 6-х підвальних приміщень житлових будинків Калуша, Городенки та присадибної ділянки у  Городенці. Всього відкачано понад 1000 м.куб. води. До проведення робіт було залучено 7 од. тех. та 26 чол. У ДСНС в області. 

О 08:12 на рятувальний пункт Тисмениці надійшло повідомлення про надання допомоги із знешкодження гнізда шершнів на території дачного масиву в селі Черніїв. Працівники пожежно-рятувальної служби ДПРЧ-2 в костюмі пасічника зібрали рій шершнів. 

О 10:44  надійшло повідомлення про надання допомоги з відчинення балконних дверей квартири по вулиці Целевича у Франківську. На балконі була власниця та просила про допомогу. Працівники пожежно-рятувальної служби по авто драбині АД-30 піднялись на балкон на п’ятому поверсі та відчинили двері. 

О 13.30 до чергового гірських рятувальників в області поступило повідомлення, що зранку 3 липня не повернувся до дому в Київ 43-річний чоловік, який останній раз виходив на зв’язок з матір’ю о 16:00 2 липня. Тоді він  повідомив, що спускається з гори Синяк. Телефонний зв’язок з ним – відсутній. О 14:00 до пошукових робіт залучено шість рятувальників.

О 18.30 пошуки припинено. За повідомленням заявниці її син з’явився в мережі та повідомив, що знаходиться вІвано-Франківську. 

На території області, за минулу добу, виявлено 2 та знешкоджено 1 вибухонебезпечний предмет:

У селі Лолин Долинського району в лісовому масиві виявлено 120 мм мінометну міну часів ІІ Світової війни. Направлено заявку на знешкодження ВНП від 03.07.2018 № 677 в АРЗ СП УДСНС в області. 

В селі Світанок Рогатинського району на відкритій території виявлено 76 мм артснаряд часів ІІ Світової війни. Направлено заявку на знешкодження ВНП від 03.07.2018 № 643 в АРЗ СП УДСНС в області. 

У селі Пасічна Надвірнянського району на горі Бзовач знешкоджено авіабомбу АО-2,5 кг часів ІІ Світової війни, згідно заявки на знешкодження ВНП від 01.07.2018 № 2035/06-20.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.