Соціум Фото

У калуському та франківському лісгоспах висадили по три тисячі саджанців дерев (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У Міжнародний день лісу, 21 березня, пройшла традиційна акція «Майбутнє лісу у твоїх руках».

Працівники Калуського лісгоспу висадили один гектар дерев, інформує прес-служба Івано-Франківського обласного управління лісового та мисливського господарства.

Лісівники, разом з місцевими мешканцями, понад три тисячі сіянців дугласії та дуба звичайного. Кожен присутній посадив своє дерево.

Також, у Дністровському лісництві ДП «Івано-Франківського лісгоспу» площу засадили трьома тисячами саджанців дуба звичайного та ялини європейської.

Традиційно головний лісничий Івано-Франківського лісгоспу Петро Адамчук провів короткий інструктаж: показав, як працювати мечем Колесова та як правильно садити сіянці молодих дерев.

«Це приємно – садити ліс. І хотілося б, щоб більше людей залучалося до такої благородної справи. Як ти сам посадив дерево, то рука не підніметься його зламати. Наші працівники щороку чекають на посадку лісу і з радістю відгукуються на запрошення лісівників», – зазначив голова Тисменицької районної державної адміністрації Іван Семанюк.

“У минулому році ми з адміністрацією висаджували 1 300 саджанців модрини у Тисменицькому лісництві. На сьогодні ці лісові культури дали приріс 30-50 см”, – говорить директор Франківського лісгоспу Михайло Бойчук.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.