Відео Соціум

У Калуші через сильний дощ заливає вулиці – люди бредуть у воді (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Сильні дощі знову спричинили підтоплення вулиць у містах і селах Прикарпаття. У Богородчанському районі річка вийшла з берегів. А у Вигоді випав град розміром з куряче яйце.

Мешканці Калуша показують, як після зливи у вечері 20 травня вулиці міста залило водою. Люди добираються подекуди по пояс у воді, автівки та автобуси  їдуть підтопленими дорогами. Також з‘явилося відео як у одному з під‘їздів міста вода лиється з 9 поверху на 1.

Пушкіна 13

Posted by Галюся Козлова on 2019 m. gegužės 20 d., pirmadienis

 

Posted by Олег Тимошенко on 2019 m. gegužės 20 d., pirmadienis

вул. Пушкіна, 13

Posted by Taras Taras on 2019 m. gegužės 20 d., pirmadienis

“Затопило не тільки вулиці, але і під’їзди будинків. На відео – вул. Дзвонарська, 5, перший під’їзд. Вода текла з дев’ятого по перший поверх. Люди півтора години боролися з напливом води. Ліфтами користуватися небезпечно, у електрощитових – вода!”, – повідомляє засновниця і шеф-редакторка газети «Вікна» Оксана Гузинець-Мудрик

Затопило не тільки вулиці, але і під'їзди будинків. На відео – вул. Дзвонарська, 5, перший під'їзд. Вода текла з дев'ятого по перший поверх. Люди півтора години боролися з напливом води. Ліфтами користуватися небезпечно, у електрощитових – вода!

Posted by Оксана Гузинець-Мудрик on 2019 m. gegužės 20 d., pirmadienis

Posted by Назарій Лозинський on 2019 m. gegužės 20 d., pirmadienis

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.