Соціум

У Івано-Франківську розробили зелену карту “всіх дерев”

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У Івано-Франківську розробили спеціальну зелену карту. Мета – бачити, хто, де посадив яке дерево та в якому воно нині стані.

Про озеленення міста у вівторок, 21 травня, на оперативній нараді у міського голови Руслана Марцінківа доповідав директор ПрАТ «Зелене носподарство» Ярослав Дарвай. За словами Дарвая, нині в них висадку дерев, кущів і квітів роблять 43 працівники, пише Репортер.

«З березня ми висадили 33 тис віоли й 4200 різноманітних кущів”, – говорить Ярослав Дарвай.

Директор департаменту житлової, комунальної політики і благоустрою Михайло Смушак повідомив, що цього року в місті посадили 694 дерева та 3650 кущів.

«На Симоненка посадили 33 клени. Зараз вулиця красива й зелена, раніще там не було жоднооо дерева, – каже Смушак.- Оновили сквер на Валах, досадили 36 дубів. Продовжуємо досаджувати живоплоти – 3500 кущів. Формуємо живоплоти по всій довжині вулиці Набережної. Восени плануємо алею з магнолій і ще посадити1500 кущів».

Також, за словами Смушака, у департаменті розробили так звану карту молодих дерев. З іі допомогою можна бачити, що за дерево, хто посадив, як воно виглядає зараз.

Нині ця карта – лише ля внутрішнього користування, але згодом її планують допрацювати й виставити на загал.

Крім того, у планах висадити газони на Міцкевича та Шевченка, озеленити територію навколо міського озера.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні.

Comments are closed.