Соціум

У Івано-Франківську оголосили переможців міських грантів 10 ювілейної хвилі (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Загалом цього разу подали 19 проектів. До другого етапу увійшли 10 команд, перемогли п’ять із них.

Про це повідомили у понеділок, 18 березня, на прес-конференції з завершення ювілейної десятої хвилі програми “Міські гранти” від громадського ресторану Urban Space 100, пише “Репортер”.

До переможців увійшли : проект “Метод кенгуру”, виготовлення мозаїки анотаційної дошки Наталії Кобринської, “Музична кімната”, конкурс “Фотопортрет 2019” і концерт до дня матері “Моїй матусі”.

“На власному досвіді можу сказати, що в нашій лікарні немає потрібних умов для недоношених діток, тому наш проект “Метод кенгуру” спрямований на закуплення зручних крісел, в яких сидітиме мама і протягом 2-3 годин триматиме на своєму голому тілі дитину, віддаючи їй своє тепло, – розповідає Ганна Ленів, представниця організації “Ранні пташки”. – Такий метод з’явився ще у 1975 в Колумбії, а потім поширився по всьому світу. Він допомагає підтримувати діток, народжених до 37 тижня вагітності та вагою до 2.5 кг”.

Христина Магас, координаторка платформи “Теплe містo” говорить, що, незважаючи на те, що це була ювілейна хвиля, процедуру конкурсу вони не змінювали. Хіба звернули особливу увагу на поширення інформації у ЗМІ.

“Не може не тішити, що багато проектів – у культурному та соціальному напрямках, – каже Христя Магас. – Щодо конкурсантів, то вони завжди готові слухати та працювати над помилками, вони ніби живуть цими проектами. Є конкурсанти, які податься вдруге чи втрєтє, є початківці. Незалежно від цього комісія об’єктивно оцінює всіх”.

У рамках проекту ” Музична кімната” в місті відкрили приміщення з професійними музичними інструментами. Туди може прийти будь-хто охочий і безкоштовно спробувати зіграти, повчитися. Проект триватиме до 7 травня. Потім у кімнаті почнуться заняття, працюватимуть викладачі.

12 травня відбудеться концерт до Дня матері. Це також один із проектів, який отримав грантову підтримку.

15 березня стартував новий сезон ґрантової програми громадського ресторану Urban Space 100. Подача заявок триватиме до 15 квітня. Головна умова – ваш проект має бути орієнтованим на розвиток Івано-Франківська. Сума ґранта – необмежена.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні.

Comments are closed.